Read Ilusad by Scott Westerfeld Free Online


Ebook Ilusad by Scott Westerfeld read! Book Title: Ilusad
The author of the book: Scott Westerfeld
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 5.47 MB
Edition: Varrak
Date of issue: 2011

Read full description of the books Ilusad:

Scott Westerfeld on Ameerika ulmekirjanik, üks tänapäeva populaarsemaid noorteraamatute autoreid. Tema noortesarja esimene raamat “Inetud” (Varrak 2011) jutustas maailmast, kus kõik kuueteistkümneseks saavad noored opereeritakse välimuselt täiuslikuks. Raamatu peategelasel Tallyl hakkab see tähtis hetk kätte jõudma ning ta ootab seda õhinal.
Raamat „Ilusad“ algabki sellega, et Tally on nüüd ilus ning jälle koos oma sõprade Shay ja Perisega. Nende elu koosneb üksnes lõbutsemisest, kuid ka ilusate seas on oma sõpruskonnad, millesse kuulumiseks tuleb vaeva näha. Tally ihkab saada Krimmide liikmeks ja grupi otsus lubatakse teatavaks teha kostüümipeol. Ootamatult aga ilmub peole Eriliseks maskeerunud Croy, kes tuletab Tallyle meelde tema endist elu londonlaste seas. Tally leiab lõpuks koos oma uue sõbra Zaneiga kirja, mille ta on ise endale kirjutanud. Kirjaga koos on kaks tabletti, mis peaksid ravima ilusaks muutmisega kaasnevad ajukahjustused. Tally ei suuda küllalt kiiresti otsustada ning et Erilised on neid tabamas, neelavad tema ja Zane viimasel hetkel kumbki ühe tableti. Arvates, et nad on mõlemad nüüd terveks ravitud, hakkavad nad kavandama põgenemist Uus-Londonisse ja kutsuvad endaga kaasa veel rea Krimmisid. Kõik ei lähe aga jällegi nagu planeeritud.

Read Ebooks by Scott WesterfeldRead information about the author

Ebook Ilusad read Online! Scott Westerfeld is a New York Times bestselling author of YA. He was born in the Texas and now lives in Sydney and New York City. In 2001, Westerfeld married fellow author Justine Larbalestier.

He is best know for the Uglies and Leviathan series, and his next book, Afterworlds, comes out September 23, 2014.

His book Evolution's Darling was a New York Times Notable Book, and won a Special Citation for the 2000 Philip K. Dick Award. So Yesterday won a Victorian Premier's Award and both Leviathan and Midnighters 1: The Secret Hour won Aurealis Awards. Peeps and Uglies were both named as Best Books for Young Adults 2006 by the American Library Association.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Ilusad
Read EBOOK Ilusad by Scott Westerfeld Online free

Download Ilusad PDF: ilusad.pdf Ilusad PDF