Read Môj nie príliš sladký život by Rachel Harris Free Online


Ebook Môj nie príliš sladký život by Rachel  Harris read! Book Title: Môj nie príliš sladký život
The author of the book: Rachel Harris
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 32.10 MB
Edition: CooBoo, Albatros Media
Date of issue: January 19th 2015

Read full description of the books Môj nie príliš sladký život:

Cat Crawfordová chce byť normálna – teda aspoň natoľko normálna, ako môže byť niekto z Hollywoodu. Zdá sa, že osud jej prianie naplní: má úžasného priateľa Lucasa, skvelú sesternicu Alessandru, ktorá s ňou býva, a otca, čo sa plánuje po druhý raz oženiť, tentoraz však s fantastickou budúcou nevlastnou mamou. Všetko vyzerá idylicky až do chvíle, keď sa jej hýrivá matka neobjaví v televízii s tým, že chce svojej dcére povedať niečo dôležité... a v médiách, ako inak, vypukne šialenstvo.
Lucas Capelli vie, že jeho osud je vo hviezdach zapísaný po boku Cat, a preto sa zo všetkých síl snažil, aby ju získal. Lucas má však, nanešťastie, svoje vlastné problémy, s ktorými bude musieť zápasiť. Keď sa odhalia tajomstvá, objavia sa klebety a svet všetko sleduje, Cat s Lucasom si uvedomia, že ak chcú zostať spolu, nečaká ich len boj s osudom... tentoraz však ide skôr o boj s ich vlastnou neistotou. A ešte aj o tých, čo sú im stále v pätách.

Read Ebooks by Rachel  HarrisRead information about the author

Ebook Môj nie príliš sladký život read Online! New York Times bestselling author Rachel Harris writes humorous love stories about sassy girls-next-door and the hot guys that make them swoon. Vibrant settings, witty banter, and strong relationships are a staple in each of her books…and kissing. Lots of kissing.

An admitted Diet Mountain Dew addict and homeschool mom, she gets through each day by laughing at herself, hugging her kids, and watching way too much Food Network with her husband. She writes young adult, new adult, and adult romances, and LOVES talking with readers!

Newsletter: http://eepurl.com/olH75

Website: www.RachelHarrisWrites.com

Reader's Group, The Flirt Squad: https://www.facebook.com/groups/Flirt...

Ebooks PDF EpubAdd a comment to Môj nie príliš sladký život
Read EBOOK Môj nie príliš sladký život by Rachel Harris Online free

Download Môj nie príliš sladký život PDF: mj-nie-prli-sladk-ivot.pdf Môj nie príliš sladký život PDF