Read Zbožňuju New York by Lindsey Kelk Free Online


Ebook Zbožňuju New York by Lindsey Kelk read! Book Title: Zbožňuju New York
The author of the book: Lindsey Kelk
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 39.42 MB
Edition: BB art
Date of issue: 2011

Read full description of the books Zbožňuju New York:

Když na svatbě své nejlepší přítelkyně přistihne Angela Clarková svého dlouholetého partnera in flagranti, udělá to, co by v její situaci provedla každá soudná žena: sebere se a odjede… ovšem nejen ze svatební hostiny, ale i z Anglie, neboť usoudí, že nejlepším místem pro zhrzené mladé ženy je New York. Z letadla vystoupí jen s cestovním pasem a kreditní kartou a ubytuje se v prvním hotelu na Manhattanu, kam ji odveze taxikář. Vzápětí se jí ujme recepční Jenny; ta Angele pomůže s nákupem oblečení a uvede ji do života velkoměsta, které nikdy nespí – a Angelu okamžitě okouzlí.
Než se Angela stačí rozkoukat, pozná dva přitažlivé muže a v náhlé inspiraci začne svůj příběh i svá milostná dobrodružství líčit v blogu na internetu. Její barvitý styl zaujme redaktorku věhlasného časopisu, která Angele nabídne práci.
Během několika týdnů nachází Angela v New Yorku to, co v Londýně marně hledala řadu let – lásku a vysněné povolání. Než se však stane New York jejím druhým domovem, musí vyřešit nejednu nepříjemnou situaci, najít sama sebe a především si ujasnit, co od nového života očekává.

Read Ebooks by Lindsey KelkRead information about the author

Ebook Zbožňuju New York read Online! Bestselling British author based in Los Angeles. Lover of books, watcher of wrestling, wearer of lipstick. Karaoke enthusiast and cat wrangler. Lindsey is the author of twelve novels, including the bestselling I Heart series, About a Girl, The Single Girl’s To-Do List and Always the Bridesmaid.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Zbožňuju New York
Read EBOOK Zbožňuju New York by Lindsey Kelk Online free

Download Zbožňuju New York PDF: zbouju-new-york.pdf Zbožňuju New York PDF